Загальний масаж

ГлавнаяЗагальний масаж

Загальний масаж в Києві можна виконувати з лікувальною або профілактичною метою. Або комбіновано, коли пацієнта щось непокоїть, то опрацьовуємо турбуючу області по лікувальним методикам, а інші – з профілактичною метою. Також за бажанням клієнта можна приділити увагу більше певній області, наприклад, спині.

За часом загальний масаж триває від 60 до 90 хвилин. Так як в процедуру загального масажу можна додати техніки точкового масажу або косметичного, наприклад, масаж обличчя. Під час проведення загального масажу опрацьовуються наступні області: спина, шия, руки, ноги, грудна клітина і живіт. На початку масажу пацієнт укладається на живіт, валік під гомілки. Починається масаж з загального масажу спини. Інші частини тіла бажано щоб були прикриті рушниками або простирадлом. Далі виконується масаж на комірцевої області, після чого виконуємо масаж на верхніх кінцівках. Після чого приступаємо до масажу спини і детально опрацьовуємо м’язи вздовж хребта, далі виконується масаж нижніх кінцівок. При цьому бажано спину і руки прикрити.

Далі пацієнт перевертається на спину і виконується масаж на передній частині ніг, потім масаж грудної клітини і живота. За бажанням можна виконати масаж волосистої частини голови або особи.

Більш детальна інформація за телефоном 097-396-20-64

This post is also available in: Russian