Точковий масаж

ГлавнаяТочковий масаж

Точковий масаж Київ

Метод точкового пальцевого масажу полягає у впливі пальців на акупунктурні точки з профілактичною або лікувальною метою. Інтенсивність такого масажу визначається станом хворого.

За допомогою точкового масажу можна розслабляти або стимулювати м’язи, лікувати різні захворювання, впливаючи на місця виходу різних нервів. Точковий масаж добре застосовувати після розігріваючого масажу за різними методиками, дивлячись на захворювання.
Та не така проста процедура як здається на перший погляд – точковий масаж. Точки, які рефлекторно реагують на їх стимуляцію, розташовані по всьому тілу людини, а вивчення їх розташування по тілу, вимагає дуже серйозного ставлення і величезної кількості часу і практики.

Хочете такий масаж – Вам тільки до професіонала. Будь-який вплив на точки людського тіла, передбачає собою, що перед початком вивчення і практики цього масажу, необхідно детально і точно вивчити місця, де розташовуються рефлекторні точки. І це не так просто, як могло б Вам здатися, дивлячись в книгу з малюнками. На тілі певної людини, знайти ту чи іншу точку, часто дуже складно. Тому рекомендується відвідувати такі заняття у професіоналів, а не вивчати біологічно активні точки самому.

Коли застосовують точковий масаж

Точковий масаж застосовують в різних цілях. Наприклад, для зняття напруги і втоми, підвищеного тонусу в м’язах, стимуляції і лікування фізичної працездатності. Роздратування невеликих ділянок шкіри, інакше кажучи, біологічно активних точок, шляхом механічної дії на них – цей вплив на пучки нервових закінчень в тих самих точках.
Техніка точкового масажу

Відомі гальмівний і збудливий методи такого масажу. Гальмівний метод застосовують для зняття болю, розслаблення м’язів. У такій техніці рухи пальцями повільні, що тиснуть, безперервні, обертальні. Тривалість дії на точку близько 1-2 хвилин.

Збудливий метод допомагає стимулювати роботу м’язів, він відмінно підходить при поганому настрої, дистрофії, втомі. Натискання і рух різкі і короткі, а розтирання інтенсивне і глибоке. Переривчасті рухи тривають близько 2 3 хвилин.
Прийоми точкового масажу є різних дії, наприклад розтирання, натискання, погладжування, розминання, захоплення і вібрація. Погладжування, як правило, виконується поверхнею великого пальця, ніби обертаючи його в точці впливу. Розтирання відбувається кінчиком одного великого пальця, а іноді двома. Захоплення виконують трьома пальцями (великим, вказівним і середнім), роблячи ніби захоплення невеликої ділянки шкіри.
Не забувайте, що рухи обов’язково повинні бути швидкі, уривчасті. Повторювати рухи слід від трьох до п’яти разів кожне. У точці впливу, після його стимуляції повинно виникнути почервоніння, і відчуття втрати чутливості, як ніби після місцевої анестезії.

Точковий масаж рекомендується при різних патологіях, за умови обов’язкового врахування всіх протипоказань конкретному пацієнту. Вартість >>>>>>

This post is also available in: Russian