Масаж верхніх кінцівок

ГлавнаяМасаж верхніх кінцівок

Масаж верхніх кінцівок досить часто застосовується в лікувальній практиці. Зазвичай призначають масаж однієї кінцівки. За тривалістю масаж однієї руки займає 15-20 хвилин. Його призначають при залишкових явищах після переломів, при проблемах з суглобами, при різних невритах і невралгіях, також при залишкових явищах після інсульту і т. д.

Масаж руки виконується за виборковою методикою з урахуванням захворювань і локалізації проблемної зони. Також масаж виконується в профілактичних цілях для здорових людей. Техніка виконання масажу: спочатку виконується розігріваючий (відсмоктуючий) масаж, напрямок рухів йдуть від плеча до кисті.

За тривалістю він займає кілька хвилин, а далі виконується основний масаж з детальним опрацюванням всіх м’язів і суглобів, починаючи від кінчиків пальців і закінчуючи плечовим суглобом і надпліччя, по напрямку вгору. Досить часто при масажі верхніх кінцівок застосовуються активно-пасивні рухи, тобто розробка суглобів. Також досить часто виконується окремо масаж кисті, де опрацьовуються абсолютно всі м’язи і суглоби кожного пальця окремо.

болить рука

This post is also available in: Russian