Масаж спини

ГлавнаяМасаж спини

Масаж спини (масаж уздовж хребта).

Масаж спини. Правила виконання:

Масаж спини можна виконувати коли пацієнт лежить на масажній кушетці, а в окремих випадках його виконують коли пацієнт сидить на стільці. Наприклад, при вагітності, захворюваннях шлунково-кишкового тракту або серця. Якщо пацієнт знаходиться в положенні лежачи, то під його стопи підкладають валик або якщо немає валика, то стопи повинні звисати зі столу, для того щоб м’язи області попереку були максимально розслаблені. Руки пацієнта можуть перебувати як уздовж тіла, так і під головою або звисати зі столу, щоб пацієнт почувався максимально комфортно.
Масаж спини виконується за різними методиками, індивідуально з урахуванням показань і скарг пацієнта. Виконується масаж спини у всіх її відділах: шийному, грудному, попереково-крижовому. В середньому масаж спини (вздовж хребта) за нормами виконується до 25 хвилин.

Масаж спини можна виконувати з різними мазями, маслами, кремами, якщо це необхідно.

Зазвичай масаж виконується курсами: від 5 до 15 процедур, в залежності від захворювання або проблеми. Сеанс масажу проводять щодня або через день.
Масажист під час масажу виконує повний спектр масажних рухів, необхідних для усунення даної проблеми, з огляду на індивідуальні анатомічні особливості (зріст, вага, особливості будови хребта, типу грудної клітини і т. Д.). Також під час проведення процедури можна застосовувати елементи точкового масажу, пасивні розробки м’язів з елементами пост ізометричної релаксації.

Методики проведення масажу спини бувають стимулюючі, розслаблюючі або комбіновані.

This post is also available in: Russian