Масаж шийного та грудного відділу хребта

ГлавнаяМасаж шийного та грудного відділу хребта

При масажі шийного та грудного відділу хребта можна використовувати різні техніки масажу, які залежать від самого захворювання, ступеня ураження і в якому періоді знаходиться хвороба. За тривалістю масаж шийно-грудного відділу хребта за стандартами МОЗ України займає 20 хвилин. Зазвичай його призначають при неврологічних захворюваннях, ураженнях шийного сплетення, плечового нервового сплетіння і ураження грудного сегмента хребта, також при міозитах і остеохондрозах і т. Д. Такий масаж можуть призначати офтальмологи для поліпшення мозкового кровообігу. Існує ряд терапевтичних показань.
Масаж починають виконувати з загальних погладжувань і розтирань всій області масажу. Далі виконується масаж з призначень і типу захворювання із застосуванням лікарських масел і мазей.

Масаж шийно-грудного відділу хребта можна виконувати з профілактичною метою, людям які ведуть сидячий спосіб життя, багато працюючих за комп’ютером, а також людям які виконують тяжку фізичну роботу і спортсменам.

Зазвичай масаж виконуєся при положенні пацієнта лежачи на животі, під гомілкостопи валик. У рідкісних випадках при серцево-судинних захворюваннях і захворюваннях внутрішніх органів масаж виконується в положенні сидячи.

This post is also available in: Russian