Масаж обличчя

ГлавнаяМасаж обличчя

Масаж ообличчя буває: косметичний, ліфтинговий (підтягуючий) і лікувальний. Масаж обличчя – це досить складна процедура, так як на обличчі багато дрібних м’язів, і впливаючи на них механічно можна домогтися як дуже хорошого ефекту, так і зворотнього, якщо він виконаний не професійно.

Косметичний масаж обличчя.

Основною метою косметичного масажу обличчя є очищення шкіри від лусочок епідермісу, поліпшення кровообігу в тканинах обличчя і далі, після закінчення процедури масажу, накладання косметичних масок, кремів і т.д. За допомогою косметичного масажу обличчя нашкодити дуже важко, так як рухи виконуються поверхнево, без особливого ​​опрацювання.

Також косметичний масаж обличчя є хорошим антистресовим засобом, і пацієнта після масажу обличчя,  тягне на сон, і, виникає бажання розслабитися. Косметичний масаж обличчя зазвичай виконується по крему або по маслу. Обов’язково перед масажем обличчя у пацієнта зняти всю косметику і добре умити обличчя. Сам массаж виконується протягом 20-30 хвилин і включає в себе масаж лицьових м’язів і м’язів шиї і декольте. Після процедури масажу бажано пацієнта накрити на кілька хвилин теплим рушником і, лише потім проводити інші процедури.

Ліфтинговий масаж обличчя.

За допомогою підтягуючого масажу можна підтягнути шкіру на обличчі, прибрати зморшки. Цей масаж більш складний, тому що необхідно враховувати стан м’язів і шкірних покровів, і впливати треба не поверхово на все обличчя як при косметичному масажі, а більш глибоко на певних ділянках обличчя, для підтягування певних складок. М’язи обличчя в більшості своїй прикріплюються однією частиною до черепа, а другою до шкіри, і, стимулюючи або розслабляючи їх, ми можемо добитися гарного ліфтингового ефекту.

Також при ліфтинговому масажі обличчя використовуються методики точкового масажу. Точковий масаж в комплексі з розминанням і розтиранням дає гарний ефект при боротьбі зі зморшками. Зазвичай ліфтинговий масаж виконується курсами по 10-12 процедур. При ліфтинговому масажі можна використовувати крем з підтягуючим ефектом. Також досить часто при ліфтинговому масажі обличчя можна використовувати мед і спеціальними масажними рухами проводити стимуляцію м’язових волокон на певних ділянках.

Лікувальний масаж обличчя.

Зазвичай лікувальний масаж обличчя призначають при неврологічних захворюваннях: невритах лицьового нерва, трійчастого нерва, при гострих порушеннях мозкового кровообігу в реабілітаційному періоді. Всі ці захворювання пов’язані з парезом, тобто з частковою втратою чутливості і іннервації правої або лівої частини обличчя. Лікувальний масаж обличчя призначає лікуючий лікар, і сама процедура займає 10-15 хвилин. Якщо необхідний точковий вплив, то процедура може затягуватися до півгодини. Покращуючи кровообіг і стимулюючи м’язи і нервові волокна, ми домагаємося якнайшвидшого відновлення нервово-м’язевої діяльності.

Зазвичай при даних захворюваннях на додаток до масажу призначаються спеціальні вправи для м’язів обличчя, які необхідно робити 3-4 рази в день протягом 2-х тижнів. При лікувальному масажі обличчя дуже важливо враховувати стан хворого, його артеріальний тиск, стан шкіри і м’язів. Перед лікувальним масажем обличчя масажист обов’язково повинен провести тест на міміку. Також при лікувальному масажі використовуються протизапальні мазі, наприклад мазь гідрокортизону і т.д. Зазвичай масаж обличчя триває 20- 30 хвилин.

Вартість масажу.

This post is also available in: Russian