Масаж комірцевої зони

ГлавнаяМасаж комірцевої зони

Масаж комірцевої зони можна робити при остеохондрозі, міозиті, також його призначають при деяких захворюваннях очей, лор-хворобах і т. Д. Масаж виконується коли пацієнт перебуває в положенні сидячи, а також лежачи на животі, якщо немає для цього протипоказань. Таких як: проблеми з серцем, гіпертонічна хвороба 3-го ступеня, проблем з внутрішніми органами. Тривалість масажу займає 15 хвилин.

Під час масажу комірцевої зони опрацьовується трапецевидні, ромбовидні, підостної, круглі м’язи, грудинно-ключично-соскоподібного м’яза, а також дельтавидні. Масаж комірцевої зони можна виконувати при синдромі хронічної втоми і порушеннях периферичного кровообігу, неврологічних захворюваннях, при деяких захворюваннях психічних, таких як депресія, різні фобії і т.д.

Під час проведення масажу комірцевої зони сидячи, пацієнт повинен перебувати в сидячому положенні, при цьому його голова повинна упиратися в подушку або підголівник, руки складені перед собою. Коли масаж виконується лежачи, то пацієнт перебуває в положенні лежачи на животі, руки під голову, чолом на руки. Масаж виконується за індивідуальними методиками згідно даного захворювання. По закінченню масажу пацієнту необхідно посидіти або полежати 15-20 хвилин, не виходячи на вулицю з приміщення.

This post is also available in: Russian