Лікувальний масаж

ГлавнаяЛікувальний масаж

Лікувальний масаж Київ

Лікувальний масаж в Києві застосовується, як при основному так і допоміжному лікуванні при захворюваннях і патологіях представлених в даному переліку, який називається «Захворювання» >>>> У цьому переліку Ви знайдете опис хвороби і методи її лікування.

Коли застосовується лікувальний масаж.

В основному застосовується лікувальний масаж в Києві при патологіях опорно-рухового апарату, посттравматичних і постінсультних станах, хворобах центральної та периферичної нервової системи захворюваннях серцево-судинної, дихальної систем, захворюваннях очей, захворюваннях шлунково-кишкового тракту, захворюваннях шкіри і т.д. Масаж при різних патологіях є основною процедурою, а при багатьох – допоміжною. Але будь-яке лікування має бути комплексним (ЛФК, масаж, медикаменти, фізіотерапія …). Процедура лікувального і точкового масажу повинна проводитися з урахуванням показань і протипоказань, та індивідуальних особливостей пацієнта.

Хто проводить лікувальний масаж.

У застосуванні лікувальний і точковий масаж досить складна процедура, що вимагає величезних знань в області анатомії і фізіології людського організму. Потрібні величезні знання клініки, тобто, як протікає хвороба або патологія. Коли можна починати робити масаж, а коли не бажано. Також необхідний великий досвід роботи масажистом в медичних клініках, щоб всі ці знання були відточені і застосовані на практиці і доведені всі техніки масажу до автоматизму.

Тільки масажист професіонал з медичною освітою, який має великий досвід роботи в мед. клініках може дуже якісно і корисно для Вашого організму провести процедуру масажу в Києві. Довіряйте тільки професійним масажистам, фанатам свого покликання.

Вартість >>>>>>

Також виконую наступні види масажу:

– Точковий масаж

– Дитячий масаж

– Масаж для вагітних

– Постинсультна і посттравматична реабілітація: Масаж, фізкультура, розробка суглобів, навчання ходьбі

– Шведський релакс-масаж

– Антицелюлітний масаж

– Медовий масаж

– Масаж обличчя (косметичний і лікувальний)

This post is also available in: Russian