Біографія

ГлавнаяБіографія

Тікконен Леннард Миколайович

Спеціальність: лікар.
Спеціалізація: невролог, мануальний терапевт, масажист –
вища категорія.
Освіта: вища медична.
З 1999 року безперервно працюю масажистом, а з 2004 року і мануальним терапевтом, з 2020 лікарем невропатологом.
З 1999 по кінець 2003 року я працював у Київській міській клінічній лікарні №18, за адресою бульвар Шевченка, 17, при відділенні нейрореабілітації та неврології за фахом масажист.Також в 1999 році закінчив Київські курси спеціалізації з лікувального масажу, а в 2004 році – курси з основ мануальної терапії.
А з 2004 року перевівся до Київської міської клінічної лікарні №3, вулиця Петра Запорожця, 26, у відділення травматології та неврології, де працював по тій же професії.
У 2005, 2011 і 2016 році пройшов курси підвищення кваліфікації з лікувального масажу.
На початку 2006 року закінчив курси по скандинавським технікам масажу, а в 2007 році курси підвищення кваліфікації з мануальної терапії в місті Санкт-Петербург.
З 2007 по 2011 рік на базі 3-ї лікарні було утворено Український Лікувально-діагностичний центр Сімейної медицини, де очолював підрозділ масажу і мануальної терапії. Вул Микільсько-Слобідська 6в.
У 2012 – 2020 поліклініка, вул. Ентузіастів 49. Невропатолог, масажист, мануальний терапеат.

У 2014 році закінчив курси традиційного лікувального тайського масажу.

З 2020 року я працюю лікарем неврологом в Бориспільській районній лікарні, також у 2020 році відкрив кабінет масажу і мануальної терапії в поліклініці Русанівка. Київ, вул Ентузіастів 13 а.

За сумісництвом працюю лікарем невропатологом, мануальним терапевтом, масажистом в “Центрі сімейної медицини” м. Лівобережна, вул. Микільсько-Слобідська 6В, в якому можливі послуги через страхові компанії.

Володію багатьма техніками масажу, мануальної терапії та реабілітації при різних захворюваннях.

МАНУАЛЬНА ТЕРАПІЯ ТА ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ

Чим відрізняється мануальна терапія від лікувального масажу? Багато хто думає що це одне і теж. Але це далеко не так.

Мета мануальної терапії – це швидке зняття больових симптомів. Мануальний терапевт розслабляє напружені м’язи, корегує суглоби різними методами (структурними, м’язово фасціальними, краніо- сакральними і т.д.). Тобто головне завдання будь-якого мануального терапевта зняти біль. Але зазвичай для зняття больових відчуттів необхідно 2-і, максимум 4-и процедури. Буває, приходять пацієнти з такими гострими болями, де ступінь рухливості суглобів не дозволяє провести маніпуляцію або мобілізацію суглоба.Тут необхідний лікувальний масаж за розслабляючою методикою кілька сеансів, легкі вправи. Іноді, сильний м’язовий спазм можна купірувати медикаментами. А коли суглоб стає більш рухливим, тоді можна проводити мануальное лікування.

Мануальна терапія – це зняття болю.

Пацієнт, приходячи до фахівця, хоче не тільки позбутися болю, але і щоб не боліло на майбутнє. А для цього необхідно зміцнити м’язи, що оперізують суглоб (створити м’язовий корсет). Так як в нашому організмі м’язи керують кістками, а не навпаки-необхідно робити зміцнюючий масаж (бажано курс), робити спеціальні вправи, щоб на майбутнє болі не повторювалися.

Мануальна терапія застосовується в основному при захворюваннях опорно – рухового апарату і при деяких судинних захворюваннях.

А тепер про лікувальний масаж. Він застосовується при набагато більшому спектрі захворювань, ніж мануальна терапія.
Масаж застосовуємо при захворюваннях: опорно – рухового апарату, неврологічних, судинних, захворюваннях органів дихання, травлення, сечостатевої системи, шкірних захворюваннях, деяких психічних захворюваннях, дитячих хворобах і т.д.

Лікувальний масаж виконується по розслабляючій або по стимулюючій методиці (в залежності від захворювання), в деяких випадках по вибірковій методиці (наприклад сколіоз).

Масажист лікувального масажу повинен володіти техніками: базового класичного масажу, сігментарного, точкового, лінійного, переостального, відновнувального масажу. Масаж покращує кровообіг, лімфовідтік, зменшує застійні явища, покращує процеси в корі головного мозку, розслаблює або стимулює м’язи, покращує працездатність, поліпшує окислювальні процеси, покращує функції шкіри, секреції шлунка і печінки, має відновну функцію нирок.

При багатьох хворобах лікувальний масаж має домінуюче значення, а при деяких – допоміжне. І ні масаж, ні мануальна терапія не працюють окремо. Коли все в комплексі: ЛФК, дієта, масаж, мануальна терапія, медикаменти, то тільки так можна досягти якнайшвидшого повного одужання.

Не хворійте і пам’ятайте, що краще зробити профілактику ніж потім лікуватися!

This post is also available in: Russian