Біль в тазових органах

ГлавнаяБіль в тазових органах

Біль в тазових органах в більшості випадків є проблемою хірургічних спеціальностей. Таких як: урологія (нефрити – захворювання нирок, цистити – захворювання сечового міхура, аденома – хвороба передміхурової залози і т.д.). У жінок болі в області тазу в більшості випадків є проблемою гінекологічною. Також є проблеми чисто хірургічного характеру. Такі як: пахові грижі, грижі канатика і т.д.
При даній проблемі бажано спочатку звернутися до сімейного лікаря або до вузькопрофільного фахівця. Біль в області тазу також може виникати при ураженні поперекового і крижового сплетіння, тобто від проблем хребта. Але ця біль специфічна і не постійна. Вона виникає при певних нахилах тулуба і зміни положення тіла.

Часто біль може віддавати в область ноги по передній або по задній поверхні. А при ураженнях деяких нервів поперекового сплетіння біль може набувати оперізуючий характер в паховій області.
Для діагностики та лікування даних проблем можна звернутися до невропатолога, або мануального терапевта, або значого масажиста для вирішення даної проблеми. Зазвичай з мануальним лікуванням призначаються протизапальні препарати не стероїдної і стероїдної групи.
Біль у суглобах таза є проблемою людей середнього і старшого віку. Коли при зміні положення суглоба є певна біль і характерний хрускіт в тазостегновому суглобі. Для уточнення даної патології бажано спочатку зробити рентген даного суглобу і з результатами і описом піти до фахівця для вибору правильної тактики лікування і корекції фізичних навантажень.

This post is also available in: Russian