Біль в області кисті руки

ГлавнаяБіль в області кисті руки

Больові відчуття і біль в кисті руки можуть виникати в результаті ран різними тупими і гострими предметами. Також вони можуть бути пов’язані з проявом ускладнень ревматичних і ревматологічних захворювань. Таких як: ревматоїдний артрит і поліартрит.

В основному уражаються суглоби, з подальшою їх деформацією. При ураженні суглобів бажано звернутися до терапевта або ревматолога для здачі ревмопроб. Але більша частина болю в руках виникає в результаті неврологічного ураження периферичних нервів плечового сплетення: серединний, променевий та ліктьовий.

При ураженні даних нервів болить не вся кисть, а тільки її певна частина. Наприклад, при ураженні ліктьового нерва є больові відчуття, а також можуть бути відчуття “мурашок” і оніміння на мізинці і безіменному пальці. При цьому важко зігнути мізинець, або розсунути все пальці. Дану проблему досить швидко може вирішити невропатолог або хороший мануальний терапевт. Так як завдяки мануальним методам в комплексі з медикаментозним лікуванням досягається дуже хороший результат у відновленні функцій і знятті больових відчуттів. За умови, якщо нерви не пошкоджені.

Також біль у пальцях може бути пов’язана з відкладеннями уратів (сечової кислоти). Такі прояви характерні для падагри зі специфічною симптоматикою. Для цього необхідно змінити принципи харчування, а також скорегувати дієту і не зловживати гострою, жирною і зменшити кількість м’ясної їжі.

Але перш ніж лікуватися самостійно, бажано звернутися до фахівця. Так як є і інші причини болю в кистях.

This post is also available in: Russian