Біль в області грудей

ГлавнаяБіль в області грудей

Відчуття болю в області грудей може бути як серцевого походження, таким як напади стенокардії, тобто короткочасного болю в області серця, який проходить протягом 15 хвилин самостійно, або після прийому нітрогліцерину. Біль характеризується гострим поколюванням в області серця, який не посилюється і не послаблюється при вдосі і на видосі.

Якщо цей гострий біль триває більше 15 хвилин, то можливо що це інфаркт, пов’язаний з порушенням коронарних судин. При цьому стані бажано викликати швидку допомогу і вдатися до допомоги медиків. Іноді при інфаркті біль може віддавати під лопатки, в область шиї, навіть в руку. Наступною причиною болю в грудях може бути міжреберна невралгія, дорсалгія. Тобто біль в спині – це наслідок компресійного синдрому при остеохондрозі шийно-грудного відділу хребта. Ця проблема вирішується за допомогою масажу, мануальної терапії та протизапальних препаратів після попередньої діагностики. Характеризується даний біль посиленням на вдосі.

Також причиною болю в області грудей можуть бути гастрити і проблеми зі стравоходом. Такі болі характерні посиленням після прийому їжі, протягом 30 хвилин. Також можуть бути причини болю в грудях пов’язані із захворюваннями дихальної системи. Такими як: плеврит. Зазвичай при даних патологіях біль вщухає коли пацієнт знаходиться на хворому боці.

Також біль в області грудей може виникати при хронічних, обструктивних захворюваннях. Таких як: хронічний бронхіт і бронхіальна астма. Але біль посилюється лише при кашлі.

Це найпоширеніші види болю в грудях, хоча є і безліч інших. Таких як пухлини. Тому при болях бажано звертатися до фахівців, а не чекати. Саме може не пройти, так як це може бути розлад роботи життєво важливих органів.

This post is also available in: Russian