Біль в області чола

ГлавнаяБіль в області чола

Біль в області чола може бути неврологічного характеру, пов’язана з підвищенням внутрішньочерепного тиску. Ці болі характеризуються не тільки болями в області чола, але і у всій голові. Також можуть бути болі при запаленні трійчастого нерва, а зокрема його верхньої гілки. Зазвичай вони гострі і слабо купіруються медичними препаратами.

Також можуть бути болі односторонні, пов’язані зі спазмами судин, тобто мігрені. Досить сильними болями в області чола характеризується менінгіт. Часті болі при патологічних процесах і захворюваннях лор-органів: франтит, риніт, отит, тонзиліт, фарингіт. При цих захворюваннях біль в області чола є вторинною, а основна причина в порушенні роботи лор-органів.

Також головні болі можуть бути пов’язані з вірусними інфекціями, такими як грип, пара грип і т. д.
Зазвичай головний біль при зверненні до фахівця повинен характеризуватися: гострий біль або тупий, біль постійний або періодичний. Якщо періодичний, то в який час доби він переважає, проходить цей біль при зміні положення тіла, пульсуючий біль або ні і т. д.

Але останнім часом левова частка головних болів доводиться на стреси і їх наслідки. Також болі в області чола і голови можуть бути наслідком змін в шийному відділі хребта, цервіалгіях, зміни судинного характеру і т. д. При цих болях бажано звертатися до мануального терапевта.

Якщо біль не проходить протягом 2-3-х днів, то необхідно звертатися до фахівців.

This post is also available in: Russian