Алкоголізм та тютюнопаління

ГлавнаяАлкоголізм та тютюнопаління

Алкоголізм – це захворювання, яке приносить шкоду не тільки самому хворому, але і його родичам. Так як людина, що страждає на алкогольну залежність не вважає себе хворою.

Існують норми прийняття алкоголю на тиждень. Якщо людина випиває більше ніж 2 рази на тиждень – це є однією з перших стадій алкогольної залежності. Існують також добові дози алкоголю, які не повинні перевищувати 50 г сухого вина в день. Тобто, людина яка не страждає на алкоголізм, може дозволити собі не більше 100 г слабкого алкоголю в тиждень.

Алкоголь – це сильнодіючий галюциногенний наркотик. Існують 3 стадії алкоголізму. У цих процесах посилюється робота всіх органів і систем, але в більшій мірі головного мозку і печінки, що може призвести до цирозу, інсульту, а в подальшому і до смерті.

Способи боротьби з алкогольною залежністю. По-перше необхідно хворому самостійно направити себе на здоровий спосіб життя, провести дезінтоксикаційну терапію, позбутися від кола спілкування з алкогольно залежними людьми. Існують методики психотерапії, спрямовані на купірування свідомості «кодування» і тактильно-орієнтована терапія з елементами точкового впливу на місця виходів черепно мозкових нервів і елементів провідних шляхів методами рефлексотерапії і точкового масажу. Існують також медикаментозні методики лікування і профілактики даного захворювання.

Після того як людина пролікувалася, їй необхідно періодично відвідувати свого лікуючого лікаря для профілактики і закріплення результату, а також необхідно зайняти свій вільний час потрібними для організму процедурами: заняття спортом, трудотерапія і т. Д. Необхідно засвоїти хворому те, що він послаблює не тільки своє здоров’я, випиваючи, а й психо-емоційний стан своїх рідних. Також тривале вживання алкоголю – це досить сильний удар по сімейному бюджету.

Тютюнопаління – при зловживанні нікотином у людини може розвинутися як психічна залежність, так і дуже великі фізіологічні зміни. Зокрема це призводить до звуження судин, погіршення роботи гладкої мускулатури, порушень кисневого обміну через осідання в легенях різних смол, що в подальшому може призвести до туберкульозу, інсульту або раку. А в подальшому і до летального результату.

Існує безліч методів лікування тютюнової залежності, як психо-терапевтичні методи, наркологічні методи, але найбільш ефективними є методи рефлексотерапії з елементами точкового масажу. Так як вони діють безпосередньо через провідні шляхи на ті ділянки мозку, які відповідають за пам’ять «звивини задоволення», що призводить до швидкої відмови від тютюну без застосування важких лікарських препаратів, у яких є безліч побічних дій. Лікування тютюнопаління проводяться курсом 3-5 процедур із пролонгацією його через 1 рік.

Ці методики лікування тютюнопаління дають позитивні результати вже не один десяток років. Так як ці методики були засновані на знаннях східної медицини.

This post is also available in: Russian

Leave a Comment