Шведський релакс масаж

ГлавнаяШведський релакс масаж

Цей масаж ще називається холістичний. Він є основним базовим масажем у країнах північної і центральної Європи. На Україні його називають іспанський хіро-масаж, але це спірне питання, справа не в назві. Переваги шведського релакс масажу перед звичайним масажем в більш глибокому опрацюванні м’язів, де застосовуються більш глибокі повільні розминання, що чергуються з розтяжкою м’язів і ніжними погладжуваннями.

Техніка шведського релакс масажу істотно відрізняється від техніки російського класичного масажу. Через те що масаж виконується в дуже повільному темпі він має розслаблюючу антистресову дію і широко застосовується при синдромах хронічної втоми, в різних стресах і психологічних розладах.

Через те що вплив при шведському масажі дуже глибокий, додавши лімфодренажних рухів можна успішно боротися за допомогою цього масажу з естетичними проблемами такими як целюліт. Шведський релакс масаж добре застосовувати при захворюваннях при яких необхідно застосовувати мануальну терапію і максимально розслаблювати м’язи.

Вартість >>>>>

Додаткова інформація за тел .: 097-396-20-64

This post is also available in: Russian