Масаж Лівий берег Київ

ГлавнаяМасаж Лівий берег Київ

Масаж і мануальна терапія Лівий берег на дому.

Коли втомився і болить спина, або цей біль вже нестерпний, люди звертаються до фахівців нашої спеціальності. У нашому кабінеті Вам проведуть діагностику Вашої проблеми з неврологічним статусом і підберуть максимально короткий курс лікування від позбавлення Вашої проблеми.

В даний курс можуть входити: топічна діагностика, додаткові методи, лікувальний масаж, мануальна терапія, реабілітація та ЛФК, медикаменти та ін. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Висококваліфікований фахівець з масажу і мануальної терапії, працює в клініці. Пропонує послуги лікувального масажу і мануальної терапії, спортивного, антицелюлітного та інших видів масажу на Лівому березі в місті Київ. Працюю в поліклініці на Русанівці.

Якщо у Вас не виходить під’їхати, то я можу виїхати до Вас в офіс або додому з масажним столом і провести у Вас потрібну процедуру. Виїзд можливий за всіма масивами Лівого берега: Харківський, Позняки, Дарниця, ДВРЗ, Русанівка, Березняки, Лівобережна, Воскресенка, Лісовий, Райдужний, Троєщина.

This post is also available in: Russian