МАСАЖ ТА ЛФК

ГлавнаяМАСАЖ ТА ЛФК

– Лікувальний масаж

– Мануальна терапія

– Точковий масаж

– Спортивний масаж

– Антицелюлітний масаж

– Медовий масаж

– Масаж обличчя

– Дитячий масаж

– Шведський масаж

– Фінський масаж

– Лікувальна фізкультура

Масаж – це механічний вплив на м’язи та інші тканини за допомогою рук масажиста. Виконую загальнозміцнюючий, лікувальний, точковий, антицелюлітний, медовий, дитячий масаж, шведський і фінський масаж. Фізкультура при різних захворюваннях і масаж обличчя. Можливий масаж вдома в Києві, Борисполі та Броварах.

Масаж в комплексі з лікувальною фізкультурою при лікуванні різних захворювань дають позитивний результат, а також допомагають при естетичних проблемах, таких як: в’ялість шкіри, целюліт і т.д. Величезний досвід роботи масажистом, мануальним терапевтом. Про себе.

Вартість уточнюйте по телефону 097-396-20-64. Можливий виїзд додому.

У світі існує величезна кількість методик масажу: класичні, європейські, східні і т.д. Одні із методик масажу спрямовані на естетику тіла, багато на розслаблення. Мова в цій статті піде про лікувальний масаж.

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж повинен виконувати масажист з медичною освітою. Лікувальний масаж застосовується при величезному спектрі захворювань, починаючи з неврологічних і травматологічних і, закінчуючи захворюваннями шкіри. При багатьох хворобах масаж є основною процедурою, а при інших допоміжною.

У 70% випадків виконується масаж спини, так як проблеми опорно-рухового апарату є домінуючими захворюваннями. Зокрема остеохондроз. Остеохондрозом страждає 80% населення всієї земної кулі. Він проявляється в дегенеративних змінах хребта. Що це таке? Це початкова стадія деформації хребта. За допомогою лікувального масажу ми можемо домогтися як позбавлення від больових відчуттів в спині, так і профілактики даного захворювання. На початку, коли людина приходить до масажиста з болями в спині, бажано виконувати масаж за розслаблюючою методикою.

Так як є м’язевий спазм, який необхідно прибрати. А далі, після декількох процедур розслабляючого масажу, коли больові відчуття пішли, треба проводити масаж уздовж хребта і спини по стимулюючій методиці.

Для зміцнення м’язевого корсету і поліпшення кровообігу, щоб м’язи і зв’язки могли тримати тіла хребців як в корсеті, і щоб в майбутньому при навантаженні на спину у пацієнта не виникало больових відчуттів, компресії і зміщення хребців, і щоб протягом багатьох місяців у нього не боліла спина. Бажано після проходження курсу масажу періодично відвідувати масажиста або виконувати лікувальну фізкультуру, щоб підтримати свої м’язи в нормальному тонусі, тобто, виконання вправ і відвідування масажиста є профілактикою остеохондрозу, радикуліту і т.д. Краще робити профілактичний масаж, ніж витрачати великі суми грошей на ліки і дорогі процедури.

Також лікувальний масаж виконується при багатьох інших захворюваннях і при кожному захворюванню існує певна методика масажу.

Естетичний масаж

Естетичний масаж застосовується для догляду за шкірою і підтримкою фізичної форми. За допомогою естетичного масажу можна підтягнути форми, поліпшити стан шкіри і підшкірно-жирової клітковини, поліпшити виведення шлаків з організму і т.д. Він в основному застосовується при надмірній вазі, целюліті, в’ялості шкіри і т.д. Естетичний масаж, а зокрема антицелюлітний масаж бажано виконувати по стимулюючій методиці з глибоким розминанням, так як він повинен підтягувати шкіру і м’язи.

Зазвичай естетичний масаж виконується тривалими курсами до 15 процедур із застосуванням допоміжних розігріваючих засобів, для поліпшення кровообігу. Бажано при проведенні програм по зниженню ваги і обсягів дотримуватися дієтичного харчування і виконувати фізичні вправи, так як пацієнту необхідно витрачати більшу кількість калорій, ніж він споживає. Масаж дуже добре підтягує шкіру і очищає її від рогових лусочок.

Підтяжка шкіри відбувається завдяки колагеновим волокнам і коли м’язи працюють, вони скорочуються і однією частиною деякі м’язи прикріплені до шкіри, а іншою до кісток або інших м’язів, і коли м’яз скорочується, відповідно він підтягує за собою шкіру. Для очищення шкіри від рогових лусочок можна використовувати різні допоміжні косметичні засоби: скраб, мед, пілінг і т.д.

Розслабляючий масаж

Кожен день нас оточують стреси, переживання, неприємності на роботі і інші психоемоційні стреси. Розслабляючий масаж є прекрасною процедурою для зняття стресу. Він виконується по розслаблюючій методиці з великою кількістю погладжувань і дотиків. Бажано створити відповідну обстановку для проведення масажу. Щоб людина, яка прийшла на масаж, могла отримати не тільки приємні тактильні відчуття, але і відчувати себе комфортно при проведенні даної процедури.

За допомогою релакс масажу нормалізується сон, поліпшується настрій, всі переживання ідуть на другий план. Процедуру розслабляючого масажу повинен виконувати масажист професіонал.

Якщо Ви думаєте, що звернутися до професіонала це дорого … спробуйте звернутися до любителя.

 

This post is also available in: Russian