Мануальна терапія

ГлавнаяМануальна терапія

Мануальна терапія Київ

Якщо локальні періодично виникаючі болі в спині або суглобах не проходять протягом перших днів після виникнення, то бажано звернутися до фахівця. Сам біль може не пройти, а лише посилиться. А більш пізнє звернення продовжує курс лікування.

В сеанс входить: огляд, (призначення дообстеження при необхідності), масаж за потрібною методикою (розслабляючий, стимулюючий, точковий, комбінований), корекція м’якими чуттєвими техніками, рекомендації щодо медикаментів і фізкультури для профілактики рецидивів.
ПРИ БОЛЯХ У ПОПЕРЕКУ, ЩО ВІДДАЮТЬ В НОГУ, БАЖАНО ПЕРЕД ВІДВІДУВАННЯМ ЗРОБИТИ РЕНТГЕН АБО КОМП’ЮТОРНУ ТОМОГРАФІЮ.
Телефон: 097-396-20-64
П’ятнадцятирічний досвід роботи в клініці. Комплексний підхід до проблеми. Оплата – від себе, скільки не шкода.
біографія >>>

Якщо Вас періодично турбують болі в хребті, в деяких суглобах, або порушення ходи, постави, слабкість м’язів, а також обмеження рухів в суглобах, які викликані травмами, то вам треба звернутися до мануального терапевта. Він лікує руками, проводячи комплекси прийомів, спрямовані на відновлення суглобової рухливості в хребті або суглобах.

Не варто плутати поняття масаж і мануальна терапія. Так як мануальна терапія – це набагато ефективніший і більш глибокий вплив не тільки на м’язи, але і на суглоби, а масаж впливає лише на м’язи.
Люди в більшості своїй періодично страждають, хто часто, хто рідше від захворювань хребта. Біль у спині і суглобах відомий кожному і якщо біль часто виникає і доставляє Вам незручності, то рекомендовано відвідати мануального терапевта.

Плюси мануальної терапії.

Після реформування вітчизняної медицини, пацієнт з болями в спині відразу звертається до сімейного лікаря. Відстоявши чергу до сімейного лікаря, потрапляючи в кабінет, лікар вислухає скарги, запитає де болить, пропише Вам, в кращому разі, не стероїдні протизапальні препарати, рідко хто відправить на рентген або на консультацію до невропатолога. Лікар-невропатолог більш детально огляне Вас, перевірить рефлекси, може відправити на рентген і пропише цілий список ліків, плюс фізіотерапевтичні методи лікування: магніт, ультразвук, масаж і т.д. У половині випадків пацієнтові через місяць стає легше.

Мануальний терапевт ці проблеми вирішує за кілька сеансів, при необхідності призначає додаткові методи обстеження, враховуючи протипоказання, застосовуючи м’які або жорсткі методики впливу на м’язи або суглоби. І зазвичай лікування триває не більше 5 днів. От і порівняйте, до кого Вам звертатися!
Плюс кваліфікований мануальний терапевт обов’язково дасть комплекс профілактичних вправ, щоб ймовірність повторних болів зводилася до мінімуму. За умови, якщо вправи і рекомендації виконувати повністю і регулярно.

Про мануальну терапію.

Мануальна терапія – це система лікувальних прийомів, які виконує фахівець за допомогою рук, за допомогою якої можна позбутися від змін в хребті і пов’язаних з цим захворюванням суглобів, зв’язкового і м’язевого апарату, внутрішніх органів, спрямована на нейрони головного і спинного мозку, а так само на кілька черепно-мозкових нервів. Особлива важливість та цінність такої методики полягає в тому, що вона дозволяє вирішувати більшість проблем, які не вирішуються медикаментозним шляхом.

Стан хребта має прямий вплив на здоров’я всього організму. Патології шийних хребців – це запаморочення, головний біль, нижньошийного – це поразка м’язів комірцевої зони і рук з втратою або без втрати чутливості, захворювання в грудному відділі, що в свою чергу віддає болями в серці і інші внутрішні органи. Сколіоз також відбивається захворюваннями внутрішніх органів, в тому числі і легких, які в майбутньому можуть стати хронічними. Причиною болю ногах і попереку є ураження попереково-крижового сплетення …

Мануальна терапія грунтується на особливостях рухів в просторі і по відношенню один до одного частин тіла людини.

Мануальну терапію використовують не тільки як окремий вид лікування при м’язових і структурні зміни, але і як доповнення до комплексного лікування внутрішніх органів. Розірвати замкнене коло відносини захворювання хребта і внутрішніх органів допоможе лише своєчасне виявлення проблеми та поводження з нею до фахівця.
Якщо ж у хворого виявлена ​​грижа, то мануальну терапію використовуватимуть лише як доповнення до основного лікування у вигляді знеболюючого методу. А бувають випадки, коли хворим з грижами та іншими деформаціями хребта мануальна терапія протипоказана, тому перш ніж приступити до процедур необхідно проконсультуватися з мануальним терапевтом чи потрібна пацієнту ця процедура.

This post is also available in: Russian