Целюліт

ГлавнаяЦелюліт

У жінок через особливості підшкірно-жирової клітковини, а зокрема в міжклітинному просторі можуть накопичуватися вільні жири, що останнім часом набуло назву «целюліт». Зовні це можуть бути при стисненні жіночої шкіри так звані апельсинові кірки.

Багато хто думає, що це просто захворювання шкіри, хоча це далеко не так. Це захворювання обмінних процесів і порушення кровообігу в ділянках, прилеглих до підшкірно-жирової клітковини. Також причиною целюліту можуть бути порушення функцій печінки та ендокринної системи.

Це захворювання варто починати лікувати з нормалізації правильного і раціонального харчування, відмови від шкідливих звичок і збільшення рухової активності. Простіше: необхідно більше спалювати калорій, ніж їх споживаєш.

Максимальну кількість калорій організм спалює при великих фізичних навантаженнях: бігу, плаванні, катанні на велосипеді, заняття в тренажерному залі і т. Д. Також існує і альтернатива для ледачих: відвідування масажного кабінету. Так як при загальному або антицелюлітному масажі на м’язи клієнта масажист прикладає досить чималий вплив і м’язи починають максимально працювати.

Для того щоб м’яз працював, йому необхідна енергія, яка буде забиратися з жирових відкладень. Також при масажі поліпшується структура колагенових волокон і шкіра починає підтягуватися і набуває хороший тонус. Але якщо скласти фізичні вправи, масаж, дієтологію і відмову від шкідливих звичок, то результат можна буде побачити через кілька тижнів з початку занять.

Автор: Тікконен Л.М. – мануальний терапевт, невролог, масажист, реабілітолог

This post is also available in: Russian